VÝZVA PŘEDSEDY ČVS VIETNAMCŮM V ČR:

Dekuji_Vam__Marcel_Winter_-_predseda_Cesko-vietnamske_spolecnosti
POUZE PRAVDA, ETIKA V PODNIKÁNÍ A CELOŽIVOTNÍ MORÁLKA JSOU VAŠÍ BUDOUCNOSTÍ!
Vážení vietnamští přátelé,
záleží jenom na nás všech zda přátelství, vzájemnou pomoc, spolupráci a vlastní prestiž u veřejnosti rozšíříme, nebo je díky přehlížení a toleranci některých bezcharakterních podvodníků, lhářů i kriminálníků úplně zničíme. Ti, kteří poškozují pověst celé vietnamské komunity na veřejnosti přemýšlí jen do zítřka, ale my musíme myslet na mnoho let dopředu kvůli dnešním dětem, které jsou budoucností nás všech.

Jen hlupáci si myslí, že své podvody, lži, zlodějny a svoji trestnou činnost navždy utají před svými dětmi, před svojí rodinou i před přáteli. A to mají být i oni pro své děti životním vzorem. Říká se, že ten kdo pozná druhé je chytrý, ale ten kdo pozná sám sebe je moudrý. Přeji vám všem z celého srdce, ať jste chytří i moudří, stále naši přátelé a ať pravda, etika v podnikání i celoživotní morálka vás, vaše rodiny i vaše děti doprovázejí celý život. Máte svoji budoucnost ve svých rukou i ve svém myšlení a jednání.
V Praze: 3. 8. 2016
Váš Marcel Winter
Předseda Česko-vietnamské společnosti
27.9._JIHLAVA_-_PREDSEDA_CVS_S_OCENENYMI_DETMI_A_ORGANIZATORY_AKCE
DAR_CVS_-_TAK_TOTO_JE_CAST_NAMI_OBDAROVANYCH_DETI_VIETNAMSKYCH_HORALU
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.