DÍKY OSOBNÍ INTERVENCI NAŠEHO PŘEDSEDY MARCELA WINTERA NA ZÚ ČR V HANOJI A PO NÁVRATU I NA MZV ČR BUDE VISAPOINT V HANOJI OD 22.8.2016 ZRUŠENÝ!!!

Vážení přátelé,

po červencové osobní intervenci předsedy ČVS Marcela Wintera a stížnosti na nefungující Visapoint, kterou realizoval při několika jednáních na velvyslanectví ČR v Hanoji, ale také následně po návratu z Hanoje i na MZV ČR, bude od 22. srpna zrušena povinná registrace pro žadatele o dlouhodobý a trvalý pobyt v ČR na Visapointu v Hanoji. Od 22. srpna budou žadatelé k povolení trvalého a dlouhodobého pobytu v ČR (za účelem zaměstnání, studia, sloučení rodiny a vědeckého výzkumu) přijímáni na konzulátu ČR v Hanoji v pořadí v jakém se dostaví na konzulát, tedy bez předchozí registrace na Visapointu.

Informace jsou zveřejněné na webu velvyslanectví ČR v Hanoji:

http://www.mzv.cz/hanoi/cz/viza_a_konzularni_informace/zmeny_v_urednich_hodinach.html

Nemožnost dovolat se na Visapoint byla tím odstraněna. Téměř nikdo nevěřil, že se našemu předsedovi Marcelu Winterovi podaří zlepšit situaci v této věci. Tak jako málokdo věřil, že získá písemné potvrzení na vietnamském ministerstvu práce, sociálních věcí a pro válečné invalidy v Hanoji, které již 26. července osobně předal na MZV ČR, což se nikomu jinému z ČR nepodařilo.

Celé předsednictvo ČVS upřímně blahopřeje k mimořádnému úspěchu  Marcelu Winterovi Jeho úspěch je i  úspěchem práce naší Česko-vietnamské společnosti

Za předsednictvo,     PaedDr. Miloš Kusý

Místopředseda.

www.cvs-praha.cz

POTVRZENÍ MPSV VSR PRO ČVS_0001

PŘEKLAD POTVRZENÍ MPSV VSR_0001

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.