PŘEDSEDA ČVS BYL POZVÁN A PŘIJAT VELVYSLANCEM VIETNAMU

Na základě pozvání byl v úterý 18. července přijat předseda naší celostátní Česko-vietnamské společnosti Marcel Winter mimořádným a zplnomocněným velvyslancem Vietnamu v ČR J.E. panem Ho Minh Tuanem. Seznámil pana velvyslance Ho Minh Tuana s dvacetiletými aktivitami Česko-vietnamské společnosti i s dvěma hlavními úkoly v současnosti, kterými jsou zlepšení vízové politiky ČR ve Vietnamu pro prohloubení aktivní hospodářské i studijní spolupráce ČR s Vietnamem i pokračování pomoci Vietnamcům žijícím v ČR, k posílení jejich integrace a image v naší společnosti.

Pan velvyslanec poděkoval Česko-vietnamské společnosti za její 20ti letou činnost a Marcelu Winterovi za jeho osobní 12ti leté konkrétní aktivity ve funkci předsedy Česko-vietnamské společnosti. Na závěr přátelského setkání předal velvyslanec Ho Minh Tuan Marcelu Winterovi pěkný dárek vietnamských potravin, které má náš předseda moc rád, neboť si je při svých 48 návštěvách Vietnamu i díky svému 8 měsíčnímu bydlení v Hanoji velmi oblíbil.
PaedDr. Miloš Kusý
Místopředseda Česko-vietnamské společnosti
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.