OSLAVA NOVÉHO LUNÁRNÍHO ROKU 2016 V PRAZE VÝBORNĚ PREZENTOVALA VIETNAM I VIETNAMSKOU KOMUNITU V ČR

5.2.2016 na oslavě Lunárního roku 2016 ve VOC Sapa přednesl pozdravný projev předseda ČVS Marcel Winter
Na pozvání předsedy Svazu Vietnamců v ČR Ing. Hoang Dinh Thanga jsem se v pátek 5. února zúčastnil oslavy Nového Lunárního roku 2016 v Praze. Přítomnost velvyslance Vietnamu v ČR j.e. pana Truong Manh Sona s chotí a dalších významných hostů vytvořila v sále restaurace Dong Do velmi slavnostní atmosféru. Po projevech pana velvyslance a následně předsedy Svazu Vietnamců v ČR, jsem měl tu čest ve svém projevu pozdravit všechny přítomné jménem Česko-vietnamské společnosti. Slíbil jsem, že i v dalších letech bude naše celostátní Česko-vietnamská společnost aktivně pomáhat svými novými projekty Vietnamu i Vietnamcům v celé ČR, ale také v případě potřeby vietnamskou komunitu u nás chránit.

Při překrásném kulturním programu plném zpěvu a tanců jsem si připadal jako při svých 47 návštěvách ve Vietnamu. Cítil jsem stejnou vynikající přátelskou atmosféru, jako když jsem lunární tisíciletí – milénium slavil v Hanoji. Oslava v Praze byla velmi reprezentativní a na velmi vysoké úrovni. Moc děkuji za pozvání, byl to nádherný večer plný úsměvů a skutečného přátelství. S projevem díků:
 Marcel Winter
Předseda Česko-vietnamské společnosti
Zprávu o oslavě Nového Lunárního roku 2016 ve VOC Sapa zveřejnil časopis PRAŽSKÝ PATRIOT. Je zveřejněna na webu:
 5.2.2016 Sapa Praha oslava Tét 5.2.2016 Sapa Praha 5.2.2016 Sapa Tét 5.2.2016 Sapa 5.2.2016 Tét Sapa
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.