OSLAVA LUNÁRNÍHO ROKU 2016 V CHOMUTOVĚ BYLA PERFEKTNÍ!

Chomutov 6.2.2016 Projev předsedy ČVS Marcela Wintera
Na pozvání předsedy Svazu Vietnamců v Chomutově jsem se, spolu s místopředsedou ČVS PaeDr. Milošem Kusým a jeho manželkou i s členem předsednictva ČVS Václavem Spálenským, zúčastnil letošní oslavy Nového Lunárního roku 2016, která se konala v divadle města Chomutov. Jsem moc vděčný, že jsem se opět setkal s chomutovskými přáteli, se kterými se znám z minulých oslav Tétu v Chomutově. Místopředseda ČVS PaedDr. Miloš Kusý musel také proto mnoho času strávit srdečnými pohovory s chomutovskými přáteli.

Překrásný večer plný úsměvů, slavnostních pokrmů, úchvatných tanců, kvalitního zpěvu, ale především velmi přátelské nálady i atmosféry, mi doslova pohladil mé srdce i moji duši. Ve svém projevu jsem ubezpečil všechny přítomné, že naše Česko-vietnamská společnost, která je největší i nejstarší celostátní společností přátel Vietnamu i Vietnamců u nás, jim v 19. roce své práce opět bude pomáhat a chránit je. Na tak přátelský večer prostě nelze nikdy zapomenout. Vážení vietnamští přátelé z Chomutova, moc Vám všichni děkujeme za Vaše pozvání, za překrásný večer a nezapomenutelný společný vstup do Nového Lunárního roku 2016!

Marcel Winter

předseda Česko-vietnamské společnosti

 Chomutov

Chomutov - předseda ČVS a předseda Svazu Vietnamců v ChomutověChomutov - oslava TétChomutov 2016 Chomutov Tét
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.