NABÍDKA PRO INVESTORY: ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA V HANOJI

       Nabízíme příležitost pro naše investory na vybudování a provozování ČESKÉ TENISOVÉ ŠKOLY v Hanoji. V 90 milionovém Vietnamu je tenis populárnější než golf a velmi oblíbený zejména mládeží. Za 2,2 milionu USD (cca 45 milionů Kč) je možné podle hotového projektu na zajištěné ploše 20 000 m2 (100m x 200m) v hlavním městě Vietnamu, které má cca 7 milionů obyvatel, vybudovat 4 venkovní tenisové kurty 30 x 40 m a jeden krytý tenisový kurt v hale pro 2000 diváků. V kancelářské budově bude 10 učeben, každá pro 30 studentů, dále bydlení pro 300 studentů a kuchyň s jídelnou Součástí tenisového areálu bude i odpočinkový a zábavní park o rozloze 4 000 m2.
      Zkušený český dlouholetý tenisový trenér s praxí v zahraničí, mimo jiné i v Číně, je zajištěný. Vše je pro investory připravené „na klíč“. Chceme konkrétními nabídkami rozšiřovat spolupráci ČR s VSR i v oblasti školství a sportu.
Marcel Winter 
Předseda Česko-vietnamské společnosti 
(E-mail: w.m.c@worldonline.cz, mobil: 602 363 009)

 
ASIA_PACIFIC_ECONOMIC_REVIEW_-_Na_titulni_strance_je_M.Winter_s_predsedou_Narodniho_shromazdeni_VSR_Nguyen_Van_An.     Tenisove_turnaje_jsou_i_u_Vietnamcu_v_CR_a_v_cele_EU_velmi_oblibene.
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.