BLAHOPŘEJEME 5. SJEZDU SVAZU VIETNAMCŮ V ČR

14875147_10154191311867832_454043374_n
Předseda Česko-vietnamské společnosti Marcel Winter přednesl projev, jako jediný zástupce české organizace, účastníkům 5. sjezdu Svazu Vietnamců v ČR, který se konal 31. října v sále restaurace Dong Do ve VOC Sapa v Praze 4 – Libuši. Pozdravil jménem ČVS všechny přítomné významné hosty i účastníky sjezdu.

Ve svém projevu zdůraznil, že vždy byl, je a vždy bude hlavním partnerem naší ČVS výhradně Svaz Vietnamců v ČR a tento fakt platí od okamžiku, když to ve svém projevu slíbil na ustavujícím prvním sjezdu Svazu Vietnamců v ČR a opakoval to při svých projevech na všech předcházejících sjezdech této organizace Vietnamců žijících u nás. Přítomní několikrát odměnili jeho upřímný projev velkým potleskem. Na této akci došlo k mnoha přátelským setkáním a někteří Vietnamci z různých míst v ČR projevili zájem se s předsedou ČVS vyfotografovat. Nově zvolené vedení Svazu Vietnamců v ČR má mandát na tři roky, tedy až do roku 2009. Předsedou Svazu Vietnamců v ČR byl opět zvolen pan Hoang Dinh Thang, kterému ke zvolení gratulujeme a těšíme se na další aktivní spolupráci.
PaedDr. Miloš Kusý
Místopředseda ČVS
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.