ZEMŘEL PŘÍTEL VIETNAMCŮ PŘEDSEDA SENÁTU PARLAMENTU ČR JAROSLAV KUBERA

S velikou lítostí a hlubokým žalem jsme přijali zprávu, že 20. ledna ve věku 72 let zemřel předseda Senátu Parlamentu České republiky Jaroslav Kubera, senátor za ODS a dlouholetý úspěšný starosta severočeských Teplic, kde také rád navštěvoval akce Vietnamců. Pan Jaroslav Kubera byl vynikající a velmi charakterní člověk, se kterým jsme se v minulosti několikrát setkali na akcích Vietnamců v Praze a opravdu vždy jsme spolu přátelsky hovořili o Vietnamcích žijících a pracujících u nás. Měl moc rád Vietnamce a velmi si vážil pracovitosti Vietnamců i vynikajícího školního prospěchu jejich dětí.
V úctě se naše Česko-vietnamská společnost sklání před jeho záslužnou a zásadovou celoživotní prací, která byla naplněna lidskostí, pravdou, upřímností a láskou k lidem. Vyjadřujeme naši upřímnou a hlubokou lítost a soustrast celé jeho rodině. Čest jeho památce!
                      PaedDr. Miloš Kusý                        Marcel Winter
                         Předseda ČVS                       Čestný předseda ČVS          

             
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.