Vietnamsko-česká protidrogová liga

Představení projektu – Vietnamsko-česká protidrogová liga

Vietnamsko-česká protidrogová liga vznikla v dubnu 2013 jako reakce na zhoršující se situaci v oblasti nelegální výroby a prodeje psychotropních látek v České republice. Vzhledem k tomu, že na této společensky i ekonomicky nebezpečné a kriminální aktivitě se podílejí i někteří obyvatelé vietnamské národnosti, vznikl náš projekt “Prevence drogové kriminality v příhraničí” se zaměřením na vietnamskou komunitu.

Smyslem a cílem projektu je varovat před skrytým nebezpečím drogové závislosti a jednoznačné veřejné odsouzení jakékoliv drogové kriminality. Navíc páchání drogové kriminality několika Vietnamci může závažným způsobem narušit sociální vazby mezi českou společností a všemi Vietnamci, kteří chtějí spořádaně žít a pracovat v České republice.

Vážíme si, že myšlenku našeho projektu podpořily i renomované instituce jakými jsou: Velvyslanectví Vietnamské socialistické republiky v ČR, Svaz Vietnamců v České republice, Asociace Čechů vietnamského původu, Česko-vietnamská společnost a významné osobnosti ze státní správy, školství, kultury, sportu i obchodu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.