VĚTRNÁ ELEKTRÁRNA 10 MW VE VIETNAMU JE PRO NAŠE INVESTORY KOMPLETNĚ PŘIPRAVENA

Po několika letech příprav, ročním měření větru, zajištění všech povolení, investiční licence, smlouvy na odběr elektřiny, prověření projektu a vypracování technické studie proveditelnosti u odborné firmy v EU v Belgii, je připravena nabídka „na klíč“ pro naše investory. Větrná elektrárna na ostrově Van Don má mít výkon 10 MW a 3 MVA záložní dieselový zdroj.

Odhadovaná investice činí 12 milionů USD a splatnost je odhadována na 5 let. Celková roční výroba elektrické energie má dosáhnout 28  milionů kWh a výkupní cena elektřiny je dohodnuta na 0,28 USD za kWh. Pronájem pozemku o rozloze 30 hektarů je poskytnut zdarma po celou dobu realizace projektu, která je stanovena na 50 let. Naši investoři obdrží 51% zisku.

elektrarna

Vietnamská strana bude zodpovědná za výstavbu, provoz a řízení elektrárny. Od vzniku prvního zisku bude společný závod osvobozen od daně z příjmu právnických osob první tři roky 100%, dalších 5 let 50%. Investoři navíc získají právo koupit nemovitosti ve Vietnamu i povolení k trvalému pobytu v této zemi. Dohoda mezi vládou ČR a vládou VSR o podpoře a vzájemné ochraně investic i smlouva o zabránění dvojího zdanění jsou platné již od roku 1998 a vytváří jistotu i výhody pro naše investory. Zájemcům rád poskytnu další informace.

Marcel Winter
Člen České manažerské asociace
Čestný předseda Česko-vietnamské společnosti
Mobil: 602 363 009, email: w.m.c@worldonline.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.