TO SNAD NEMŮŽE BÝT PRAVDA: JE 3000 VIETNAMSKÝCH DĚTÍ ZOTROČENO VE VELKÉ BRITÁNII?

malé-vietnamske-deti-novodobe-otroctvi-150x150   Web „Svobodné noviny.eu“ zveřejnil zprávu o tom, že Úřad pro drogy a kriminalitu OSN zjistil, že do Velké Británie je pašováno měsíčně až 30 vietnamských dětí, které jsou zneužity k otrocké práci. Ve zprávě tento web uvádí, že je ve Velké Británii britskými gangy zotročeno již 3000 vietnamských dětí, které končí jako novodobí otroci na konopných farmách, ale jsou také nuceny pracovat v barech, v oděvních závodech, v pánských klubech i v soukromých domech.
   To snad nemůže být pravda, že by v zemi EU docházelo k zotročování vietnamských dětí!
    Pokud je zpráva webu „Svobodné noviny.eu“ pravdivá, je nutné urychleně osvobodit 3000 vietnamských dětí z Velké Británie za pomoci veřejné demonstrace před velvyslanectvím Velké Británie v Praze a odevzdat velvyslanectví Velké Británie protestní petici s co nejvíce podpisy. Je také pak nutné svolat k tomuto případu tiskovou konferenci a obrátit se v této věci o pomoc na OSN, EU, ale také i na Scotland Yard a Interpool. Lidské hyeny zotročující vietnamské děti musí být přísně a tvrdě potrestány, ať jsou kdekoliv na světě!
Pokud není tato zpráva pravdivá, je nutné důrazně požádat redakci Svobodných novin.eu a autora zprávy o její okamžité zrušení a omluvu vietnamské veřejnosti.
V Praze: 4. 8. 2015
Marcel Winter
Předseda Česko-vietnamské společnosti
REAKCE NA  ČLÁNEK O VIETNAMSKÝCH DĚTECH V ANGLII
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.