PREMIÉR VIETNAMU PŘIJAL DELEGACI ČVS

Dne 16. dubna po příletu do České republiky přijal premiér Vietnamu J.E. pan Nguyen Xuan Phúc vedení naší Česko-vietnamské společnosti. Při velmi přátelském setkání a jednání poděkoval předseda vlády Vietnamu Česko-vietnamské společnosti za 22 let aktivní práce pro Vietnamce žijící v ČR. Čestný předseda ČVS Marcel Winter poděkoval panu premiérovi za přijetí a seznámil jej se třemi prioritami, které je nutné co možná nejdříve realizovat a proto o ně naše ČVS aktivně usiluje. Jedná se o zvýšení a prohloubení hospodářské spolupráce ČR s Vietnamem, zejména v oblasti kooperace a investic. Dále o zlepšení vízové politiky ČR ve Vietnamu a zavedení přímé letecké linky mezi Prahou a Vietnamem. Závěrem panu premiérovi sdělil, že je nutné stále posilovat tradiční přátelství, ale to je úkolem pro občany obou zemí. Vedení ČVS ve složení Marcel Winter, PaedDr. Miloš Kusý, Ing. Jaroslav Vítek, MBA a Jiří Hruška předalo panu premiérovi Vietnamu a jeho doprovodu odznaky Česko-vietnamské společnosti. Marcel Winter převzal osobní dar od premiéra Vietnamu. Moc děkujeme za pozvání a velmi přátelské jednání.
Jiří Hruška
Místopředseda ČVS

http://www.halonoviny.cz/articles/view/50561959
Dne 17.4. v 11,20 hodin telefonicky hovořil čestný předseda Marcel Winter do pořadu České televize „Studio ČT24“ přímo z Česko-vietnamského obchodního a investičního fóra v hotelu Hilton:
Web podnikatelsko-ekonomického časopisu „Prosperita“ zveřejnil  17. 4. zprávu o včerejším přijetí vedení ČVS premiérem Vietnamu:
Deník Lidové noviny 17. 4. ve zprávě o Česko-vietnamských obchodních vztazích citoval Marcela Wintera.
 
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.