OSLAVILI JSME NOVÝ LUNÁRNÍ ROK S VIETNAMCI V CHOMUTOVĚ

V sobotu 17. února jsme oslavili Nový Lunární rok 2018 s Vietnamci v Chomutově. Moc pěkný večer zahrnující setkání s dlouholetými i novými přáteli z Chomutova a ze širokého okolí, zahrnoval poutavá kvalitní kulturní vystoupení, módní přehlídku, ale také vynikající ochutnávky vietnamských národních gastronomických specialit. Měl jsem tu čest při svém pozdravném projevu opět uslyšet na můj tradiční pozdrav z naplněného sálu chomutovského Městského divadla hlasité „ahoj“.
 Po upřímném přání k letošnímu Novému Lunárnímu roku jsem všechny přítomné požádal o dvě věci: „Vždy mít velké srdce, aby se do něj vešla zejména jejich rodina, ale také i jejich přátelé. A uvědomit si, že láska není jen cit, ale i vůle a schopnost obětovat se pro druhé.“ Spolu s místopředsedou naší ČVS Jiřím Hruškou a s naší členkou jeho manželkou Veronikou, kteří mne doprovázeli na oslavu do Chomutova i když bydlí ve městě Mladá Boleslav, jsme prožili velmi krásný a nezapomenutelný večer plný skutečného přátelství.
Marcel Winter
Čestný předseda Česko-vietnamské společnosti

  
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.