OSLAVA NOVÉHO ROKU S VIETNAMCI V KOLÍNĚ

V sobotu 28. prosince jsem se zúčastnil akce Svazu Vietnamců okresu Kolín. Po pracovním jednání, na kterém si zvolili program své činnosti a předsednictvo na období 2020-2023, následovala vynikající společenská akce spojená s oslavou nového roku 2020, které se zúčastnili i zástupci velvyslanectví Vietnamu v ČR, Svazů Vietnamců z Prahy, Pardubic a z Kutné Hory, ale také zástupci společnosti „Mai Am Viet Séc“ (Laskavý domov). Měl jsem čest všem upřímně a od srdce přednést jménem naší Česko-vietnamské společnosti pozdravný, ale zároveň novoroční projev, který obsahoval i mnohá přání do nového roku 2020. Po skončení projevu jsem se musel vrátit na pódium, protože všichni v sále vstali a ve stoje mi stále tleskali. Takové poděkování jsem zažil prvně v životě a nikdy na něj nezapomenu, protože mi udělalo velkou radost. Setkání s vietnamskými přáteli v Kolíně bylo vynikající, prostě fantastické.
Marcel Winter
Čestný předseda Česko-vietnamské společnosti

Dne 31. 12. 2019 byl zveřejněn tento článek o akci Svazu Vietnamců v Kolíně, konané 28. 12. 2019, na webu magazínu FRESH TIME, který vydává přední podnikatelský časopis Prosperita:
 
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.