KONZULÁT ČR V HANOJI OPĚT ZAVEDL VISAPOINT A MOHOU SI ZA TO VIETNAMCI VYPROVOKOVANÍ MAFIÍ SAMI

14080028_294521937576967_7773497551057151812_n
Díky vzájemným potyčkám a rvačkám Vietnamců a neuposlechnutí příkazu z ambasády ČR vytvořit před konzulátem ze žadatelů o vízum legální frontu dne 22. srpna, se z bezpečnostních důvodů opět zavádí na konzulátě ČR v Hanoji Visapoint. Dne 22. srpna byla ambasáda nucena k udržení pořádku přivolat před velvyslanectví vietnamskou policii. Opětovné zavedení věčně obsazeného Visapointu si zavinili sami neukáznění Vietnamci i ti, co je vyprovokovala vietnamská zprostředkovatelská mafie, sami. Vietnamci, kteří svým hulvátským chováním nejen udělali ostudu Vietnamu, ale sami si zkazili velkou šanci zbavit se Visapointu a přímo předávat své žádosti o víza na konzulát. Nyní Vietnamci, kteří 22. srpna neuspěli s odevzdáním své žádosti o vízum na konzulát ČR v Hanoji, si mohou stěžovat jen sami sobě, protože se neměli nechat ke rvačkám o místo ve frontě vyprovokovat vietnamskou zprostředkovatelskou mafií.

Snažil jsem se pomoci a odletěl jsem kvůli věčně obsazenému a proto nefunkčnímu Visapointu jednat na velvyslanectví ČR do Hanoje, po návratu jsem jednal i na MZV ČR a podařilo se mi, že byl od 22. srpna Visapoint v Hanoji zrušený. Nekázeň a vzájemné rvačky vietnamských žadatelů o viza před konzulátem ČR v Hanoji hned první úřední den 22. srpna úplně vše zničily. Informace o znovuzavedení Visapointu na konzulátu ČR v Hanoji je zveřejněna na webu velvyslanectví ČR ve Vietnamu:
Je mi to líto, ale za současné znovuzavedení Visapointu na konzulátu ČR v Hanoji si mohou Vietnamci sami. Mne však velmi zajímá kdo konkrétně úmyslně potyčky a rvačky před konzulátem ČR v Hanoji 21.8. v noci a 22.8. brzy ráno vyprovokoval, aby byl důvod znovu zavést Visapoint, jenž je většinou obsazený.
Marcel Winter
Předseda Česko-vietnamské společnosti
Odstavec:
Việc đặt hẹn để nộp đơn xin visa vào Séc chỉ thực hiện qua hệ thống Visapoint. Tuy nhiên, người thường vào đây là việc không tưởng.
Nhiều nguồn tin cho rằng, cả hệ thống đặt chỗ kiểu này đã bị Mafia và hacker thao túng. Chỉ nhưng người làm “dịch vụ” mới có thể đặt được qua hệ thống này. Tiền lót tay cũng không nhỏ, thường từ 4.000 đến 7.000 USD.
Překlad: Jen mafiánům a zprostředkovatelům napojeným na hackery se podaři na Visapoint objednat. Proto se nemůžeme divit, že cena za objednani se na Visapoint v Hanoji prostřednictvím této vietnamské mafie se pohybuje od 4-7 tisíc USD.
OBSAZENY_VISAPOINT_V_HANOJI
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.