INFORMAČNÍ AKCE O VIETNAMU SE V HALENKOVĚ NA VALAŠSKU VYDAŘILA

V sobotu 10. ledna se v 18. hodin zcela naplnil pension Fortuna v Halenkově na Valašsku (nedaleko Vsetína) u příležitosti informační akce Česko-vietnamské společnosti (ČVS). Předseda ČVS Marcel Winter představil přítomným účastníkům nejen současný Vietnam, ale zejména krásy, pozoruhodnosti i zvláštnosti Vietnamu a podělil se s nimi o zážitky ze svých 47 návštěv Vietnamu i z loňského 8 měsíčního bydlení v Hanoji. V průběhu večera zazněla i jeho báseň o Hanoji a několik humorných příhod, které zažil při cestování po Vietnamu. Mnohokrát zazněl při jeho vystoupení potlesk. Účastníci v rámci této akce ochutnali vietnamskou polévku, jarní závitky i vietnamské ovoce. Prohlédli si také se zájmem prospekty na vietnamskou kávu, krevety a další vietnamské mořské produkty i potraviny, ale také deník, který se ve Vietnamu zabývá fotbalem. Marcel Winter na závěr akce zodpovídal dotazy přítomných, týkající se cen potravin ve Vietnamu i možnosti dovolených v této zemi. Po čtyřech hodinách jeho vyprávění akce ČVS pokračovala přátelským dalším několikahodinovým setkáním s jednotlivými účastníky akce, z nichž někteří projevili zájem se s předsedou ČVS na památku vyfotografovat. V průběhu akce se část posluchačů dohodla, že společně, jako skupina turistů z Halenkova a okolí, navštíví letos Vietnam. Protože byli organizátoři akce i posluchači s vystoupením předsedy ČVS Marcela Wintera velmi spokojeni, tak jej požádali, aby v létě svoji přednášku o Vietnamu v jejich regionu zopakoval, ale na velkém ranči, kam přijde ještě více obyvatel Valašska. Velmi zdařilou informační akci ČVS o Vietnamu natáčely kamery společnosti Mikumi Production. Děkujeme pracovníkům pensionu Fortuna v Halenkově i všem ve společnosti Mikumi Production, že tento krásný večer o Vietnamu uspořádali a těšíme se na další přátelskou spolupráci. Děkujeme Michalu Mikulenkovi a Jaroslavu Pechalovi za zaslané fotografie z překrásného přátelského večera, na který prostě nikdy nelze zapomenout.

VALAŠSKÝ DENÍK 9. 1. 2015

Záznam besedy předsedy ČVS Marcela Wintera v Halenkově na Valašsku – 1. část
Toto video naši přátelé a příznivci ČVS na Valašsku natočili, zhotovili a umístili na You Tube pro ČVS zadarmo. Toto je hotová 1.část. Moc jim za to děkujeme, zejména panu Michalu Mikulenkovi z firmy Mikumi production.

O akci ČVS a přednášejícím M. Winterovi informoval Valašský deník 9. 1. 2015

MARCEL WINTER PŘEDNÁŠÍ O VIETNAMU 10.1.2015 NA VALAŠSKU V HALENKOVĚMARCEL WINTER PŘEDNÁŠÍ O VIETNAMU 10.1.2015 V HALENKOVĚ NA VALAŠSKUMARCEL WINTER PŘEDNÁŠEL O VIETNAMU 10. 1. 2015 NA VALAŠSKU V HALENKOVĚPŘEDNÁŠKA MARCELA WINTERA O VIETNAMU POSLUCHAČE VELMI ZAJÍMALAČasopis Jalovec 20.1.2015 - o akci ČVS na Valašsku. Vietnam nadchnul posluchače!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.