DĚKUJEME PANE PREZIDENTE!

Albertov 17. 11. 2015
Prezident Miloš Zeman ve svém projevu 17. listopadu v Praze na Albertově pochválil přes půl milionu cizinců bezproblémově žijících u nás, že se dobře integrovali do naší společnosti a pracují pro naši ČR. Již 18 let aktivně pomáháme Vietnamcům zde žijícím, spolupracujeme s nimi a pomáháme jim řešit problémy. Česká republika se stala jejich druhou vlastí i domovem. I oni mají obavy o své rodiny před nebezpečím terorismu ze strany radikálních islamistů. Prezidenti USA Barack Obama i Francie Francois Hollande ve svých projevech zdůraznili, že jako prezidenti musí mít a mají na prvním místě bezpečnost svých vlastních občanů a pak teprve řešení problémů s migrační krizí. Naše eurokomisařka Věra Jourová v ČT potvrdila, že některé státy v USA po tragických událostech v Paříži odmítají uprchlíky ze Sýrie, protože chtějí hlavně zajistit bezpečnost pro své občany zamezením příchodu i tzv. spících teroristů. Děkujeme pane prezidente za vaše hodnocení cizinců žijících v ČR, ale také za váš postoj k migrační krizi, který je shodný s postoji prezidentů USA i Francie.
Marcel Winter
Předseda Česko-vietnamské společnosti
REAKCE NA PODĚKOVÁNÍ PREZIDENTOVI ČR:
Vazeny pane Predsedo ,

Pekne Vam dekujeme za dulezite zpravy, ale DULEZITEJSI je PODEKOVANI za VASE ZASLUHY behem 18 let, za VASI POMOC VIETNAMSKE KOMUNITE, aby mohla dobre integrovat do Ceske spolecnosti .

Krasny den Vam preji a stale hodne zdravi Vam preji z Hanoje.

Ing. Le Duy Ky, CSc
TISKOVÝ MLUVČÍ PREZIDENTA ČR POCHVÁLIL ČVS 
Tiskový mluvčí prezidenta ČR Jiří Ovčáček dne 18.11. v 18,37 hodin v pořadu ČT 24 Interview vysoce ohodnotil poděkování Česko-vietnamské společnosti prezidentovi ČR a veřejně potvrdil, že 17. listopadu pan prezident ČR Miloš Zeman při svém projevu na Albertově před 3000 účastníky pochválil Vietnamce žijící v ČR.
Pořad Interview ČT 24 si můžete přehrát na:
Poděkování Česko-vietnamské společnosti prezidentu ČR je zveřejněné na webu časopisu Prosperita:
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.