BLAHOPŘÁNÍ KE STÁTNÍMU SVÁTKU VSR – 69 LET NEZÁVISLOSTI VIETNAMU


Vážení přátelé!

Dovolte mi, abych Vám všem jménem celé Česko-vietnamské společnosti z celého srdce blahopřál k Vašemu státnímu svátku dne 2. 9. 2014 u příležitosti oslav 69 let nezávislosti Vietnamu. Vašeho hrdinného boje za svobodu si všichni nesmírně vážíme. Ve svém srdci mám a navždy budu mít přijetí prezidentem VSR v prezidentském paláci v Hanoji před 4 roky u příležitosti oficiálních oslav 65 let nezávislosti Vietnamu, na které jsem byl tehdy jako jediný z ČR pozván ( viz přiložené foto ). Vážení a drazí přátelé, pro Vietnam jsem v životě obětoval vše, protože mám VSR i Vás a všechny Vietnamce žijící v ČR ve svém srdci. To jsem dokázal i svojí aktivní účastí při demonstraci Vietnamců před čínskou ambasádou v Praze. Vietnam se opravdu stal mojí druhou vlastí a ve Vietnamu se cítím, že jsem doma. Přeji Vám všem i Vašim rodinám jménem celé Česko-vietnamské společnosti hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, úspěchů a pohody i klidu. Děkuji Vám za Vaši pomoc i podporu, jste naší oporou a našimi přáteli.

S projevem díků Vám jménem ČVS blahopřeje:
Marcel Winter
Předseda Česko-vietnamské společnosti 

www.cvs-praha.czPREDSEDA_CVS_MARCEL_WINTER_NA_AKCI_20._KVETNA_V_SAPE

M.WINTERA_PRIJAL_1.9.2010_PREZIDENT_VIETNAMU_V_PREZIDENTSKEM_PALACI_V_HANOJI MARCEL_WINTER_BYL_PRIJAT_1.9.2010_PREZIDENTEM_VSR MARCEL_WINTER_NA_DEMONSTRACI_PRED_CINSKOU_AMBASADOU_V_PRAZE

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.