ŽÁDÁME VYŠETŘENÍ ODMÍTÁNÍ POMOCI PŘI ZÁCHRANĚ ŽIVOTŮ DVOU VIETNAMSKÝCH CHLAPCŮ A POTRESTÁNÍ VINÍKŮ

https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/03082018-1
Ve zpravodajství televize Prima vypověděly dvě svědkyně, že personál koupaliště na jezeru Lhota u Prahy odmítal pomoc při záchraně životů dvou vietnamských chlapců i když je o to zoufalé matky žádaly. Také obě svědkyně uvedly, že personál urážel Vietnamce a tykal jim. Stejné důkazy zveřejnil i web Blesk.cz. Zřejmě si personál koupaliště na jezeru Lhota myslí, že když poslanec Zaorálek paušálně označil Vietnamce za zločince, tak nemusí Vietnamcům ani při záchraně života dvou chlapců (5 a 7 let) okamžitě pomáhat. Vietnamci nejsou zločinci, ale neochota zachránit jejich dvě děti před utonutím zločinem je! Žádáme, aby Policie ČR tento xenofobní a odporný lidský hyenismus vyšetřila a viníci, aby byli předáni soudu k potrestání. Tato neochota okamžitě pomoci Vietnamcům při záchraně života jejich dětí se již nikdy nikde nesmí opakovat!
Marcel Winter
Čestný předseda a tiskový mluvčí Česko-vietnamské společnosti
Česká televize  :https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2556493-policie-proveruje-utonuti-dvou-chlapcu-media-pisi-o-lhostejnosti-personalu
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.