ROZHOVOR I S CHAU LAN DUONGOVOU

Vážení přátelé,
podařilo se nám zprostředkovat rozhovory pro časopis Madam Business, který je přílohou předního podnikatelského měsíčníku Prosperita. Nyní v únoru již byl zveřejněn celostránkový rozhovor s paní Binh Smržovou a v březnovém čísle bude zveřejněný celostránkový rozhovor s paní Mgr. Chau Lan Duongovou. Dne 8. března se bude oslavovat Mezinárodní den žen a oba tyto rozhovory v populárním časopise Madam Business jsou i mým osobním dárkem vietnamským ženám žijícím v ČR k tomuto velkému březnovému svátku všech žen. Jsem moc rád, že se to podařilo právě k letošnímu březnu, protože dne 26. března mi bude již 73. let, pokud se mi to v nynější pandemii podaří.
Srdečně Vás zdraví:
Marcel Winter
Čestný předseda Česko-vietnamské společnosti
Mobil: 602 363 009

sem ráda, že jsem tolik let v Česko-vietnamské společnosti, kterou jste vedl 13 roků s velkým úspěchem. Vděčí Vám i spousta českých lidí a ministrů v české vládě, protože díky Vám se dozvěděli o vietnamských lidech žijících v ČR i o Vietnamu.
Jsem Vám moc vdečná a děkuji Vám i za mnoho vietnamských občanů žijících v ČR.

Binh Smržová.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.