JAPONSKÉ PROTIRAKOVINOVÉ POTRAVINY VE VIETNAMU

TIP PRO NAŠE DOVOZCE: JAPONSKÉ PROTIRAKOVINOVÉ POTRAVINOVÉ DOPLŇKY VE VIETNAMU
Vietnamská společnost Yo Group JSC a japonská společnost Nakanihon Capsule JSC podepsaly 21. května smlouvu na výrobu, dodávku a prodej funkčních protirakovinových potravinových doplňků na 98 milionovém vietnamském trhu. Společnost Yo Group je podle smlouvy distributorem protirakovinového produktu „Fukoidan Umino Takaramono“ a mnoha dalších špičkových potravinových doplňků vyráběných společností Nakanihon Capsule, která má ISO 22000.

Podle prezidenta společnosti Nakanihon Capsule Toshinori Yamanaky se funkční protirakovinový Fukoidan extrahuje z hnědých řas Mozuku a z řas druhu Komba. Hnědé řasy Mozuku sklizené na Okinawě mají velmi vysokou čistotu a výrobek Fukoidan neobsahuje žádné přísady ani konzarvační látky, takže je pro uživatele účinný a bezpečný. Fukoidan navíc posiluje imunitu, podporuje hubnutí a zmírňuje bolesti kloubů. 
 
Protože zdraví je to nejcennější co člověk má, je nutné zdraví chránit, například funkčními protirakovinovými potravinovými doplňky, které jsou bezpečné a již v praxi osvědčené. Je to tip pro naše dovozce, neboť zájem by u nás byl opravdu velký. 
 
Marcel Winter
Čestný předseda Česko-vietnamské společnosti
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.