HOI AN VE VIETNAMU MÁ DVĚ NOVÁ SVĚTOVÁ OCENĚNÍ

Starobylé krásné vietnamské město Hoi An, které bylo v roce 1999 uznáno UNESCO jako světové kulturní dědictví, nyní vstoupilo do seznamu 10 nejpohostinnějších a nejpřívětivějších měst na světě. Renomovaná cestovní platforma „Booking.com“ toto právě zveřejnila, když oznámila výroční ceny velmi prestižní celosvětové soutěže „Traveler Review Awards 2022“. Letošní výsledek je založený na více než 232 milionech ověřených digitálních recenzí turistů z celého světa.
„Time Out“ – globální populární světový magazín specializující se na jídlo, cestování a kulturu letos v únoru zveřejnil seznam nejromantičnějších destinací na světě. Světovou soutěž vyhrálo vietnamské město Hoi An. Naše Praha se umístila na 7. místě.
Hoi An vyniká řadou starověkých chrámů, domů i obchodů postavených kolem řady kanálů. Rozsvícené barevné lucerny turistů plujících na loďkách po romantické řece Hoai jsou nezapomenutelným fantasticky krásným zážitkem, který milují domácí i zahraniční návštěvníci Hoi An a dnes o něm ví celý svět.
Doporučuji všem turistům z České republiky při návštěvě překrásného Vietnamu prohlédnout si na vlastní oči kouzelné město Hoi An, protože je prostě super!
Marcel Winter
Čestný předseda Česko-vietnamské společnosti

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.