HLEDÁNÍ FINANCÍ OD SPONZORŮ PRO FILM O HISTORII ŽIVOTA VIETNAMCŮ U NÁS

Vážení vietnamští přátelé,
filmová režisérka a dokumentaristka paní MgA. Libuše Rudinská připravuje realizaci natočení filmu o velké historii života Vietnamců u nás. Její rozsáhlý projekt je opravdu potřebný a žádoucí, protože bude objektivně informovat o životě vietnamské komunity v bývalém Československu i v dnešní České republice. Zasloužíte si, aby takový film vznikl a byl vysílán v České televizi i při akcích Svazu Vietnamců v ČR v celé naší republice. Zejména děti, které již zítra oslaví svůj velký svátek „Poloviny podzimu“, by takový odborně připravený film s historii vietnamské komunity u nás skutečně vždy objektivně informoval.

Protože velký film o rozsáhlém a pestrém životě Vietnamců u nás dosud neexistuje a přitom již u nás úspěšně žije třetí generace Vietnamců, plně doporučuji natočení filmu o historii zde žijících Vietnamců a proto Vás vážení vietnamští přátelé z celého srdce žádám o nalezení potřebných sponzorů ve Vaší komunitě. 
Jakékoliv dotazy Vám ráda zodpoví filmová režisérka a dokumentaristka paní MgA. Libuše Rudinská, která má mobil 725 044 891 a email libuserudinska@seznam.cz.
Život rychle utíká a proto je nutné jej pro budoucí generace zachytit a historii vietnamské komunity zdokumentovat.
S přátelským pozdravem Váš:
Marcel Winter
Čestný předseda Česko-vietnamské společnosti
Mobil: 602 363 009

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.