ANDREJ BABIŠ NAVŠTÍVIL PRAŽSKOU SAPU

V sobotu 4. září navštívil premiér Andrej Babiš obchodní centrum Sapa v Praze 4-Libuši. Doprovázali jej ministři  Karel Havlíček a Alena Schillerová i poslanci za hnutí ANO Helena Válková a Patrik Nacher, ale také i velvyslanec ČR ve Vietnamu Vítězslav Grepl. V Sapě je přivítal a doprovázel velvyslanec Vietnamu v ČR Thai Xuan Dung, kterého doprovázeli prezident Asociace svazů Vietnamců v EU Hoang Dinh Thang a předseda Svazu Vietnamců v ČR Nhien Nguyen Duy.
V sále restaurace Hoang Thanh se Andrej Babiš a členové jeho delegace setkali se zástupci vietnamské komunity. Premiér Andrej Babiš ve svém projevu poděkoval Vietnamcům žijícím u nás za jejich pracovitost a vynikající integraci do majoritní české společnosti, zejména za příkladnou pomoc vietnamské komunity v pandemii.

Andrej Babiš s doprovodem pak navštívili potravinářský velkoobchod Tamda Foods. Ministryni Alenu Schillerovou zaujala čerstvá zelenina. Andrej Babiš věnoval v Sapě pozornost nabízeným českým sklářským výrobkům a opět se i při této návštěvě nechal u vietnamského holiče ostříhat, tentokrát spolu s ministrem Karlem Havlíčkem. Na závěr návštěvy rozdával a podepisoval Andrej Babiš svoji knihu „Sdílejte, než to zakážou“. 
Marcel Winter
Čestný předseda Česko-vietnamské společnosti 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.