AKCE O VIETNAMU V POSLANECKÉ SNĚMOVNĚ PARLAMENTU ČR

Dne 3. května se celý den konala akce o exportních možnostech v Asii v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR. Odpoledne byl program vyhrazen výhradně pro Vietnam. Záštitu nad touto akcí převzala místopředsedkyně zahraničního výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková. Přítomen byl i předseda meziparlamentní skupiny MPU Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pro Vietnam poslanec Ing. Leo Luzar. Ve svém pozdravném projevu informoval přítomné účastníky o Vietnamu velvyslanec Vietnamu v ČR J.E. Ho Minh Tuan.

V oficiálním odpoledním programu vystoupil i obchodní rada velvyslanectví VSR v Praze Tran Hiep Thuong, ale také čestný předseda Česko-vietnamské společnosti Marcel Winter, který 48krát navštívil Vietnam. Projev Marcela Wintera byl ohodnocen přítomnými podnikateli jako nejlepší, protože jediný předával konkrétní praktické zkušenosti z 23 letého teritoriálního marketingu ve Vietnamu, z výstavby továrny na biohnojiva v Hai Duong i z úspěšné účasti na 16 největších veletrzích v Hanoji.
Této významné a záslužné akce se za Česko-vietnamskou společnost také osobně zúčastnili PaedDr. Miloš Kusý, PhDr. Jiří Šíma, Dr.Sc a Jiří Hruška. Osobní setkání na této akci i rozhovor o Vietnamu při jednání s poslankyni Zuzanou Majerovou Zahradníkovou a s poslancem Ing. Leo Luzarem bylo přátelské i vzájemně velmi informačně hodnotné.
Jiří Hruška
Místopředseda Česko-vietnamské společnosti
 
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Miloš Kusý. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.